Sloeberkalender

Beste sloebers,

Hier staan alle data in waarop jullie naar de KSA kunnen komen om jullie volop uit te leven!

brief kerstfeestje sloebers

boekje sloeberweekend

Belangerijke data:

  • 23 december: 13u-17u30 kerstfeestje + 18u kerstconcert
  • 2 januari 2019: film
  • 1-3 februari 2019: sloeberweekend (verdere info volgt nog)
  • 1-7 juli 2019: klein kamp te Meeuwen-Guirtrode

Contactgegevens:

  • Lotte Van Lierde             Lotte@ksageraardsbergen.be             0487/46.62.96
  • Linde De Rop                   Linde@ksageraardsbergen.be            0471/36.95.70
  • Melissa Matthys              Melissa@ksageraardsbergen.be         0495/19.51.03
  • Dries Favyts                     Dries@ksageraardsbergen.be              0491/91.28.32
  • Robin Peeters                  Robinp@ksageraardsbergen.be          0491/63.91.95
  • Charlotte De Bruyne      Charlotte@ksageraardsbergen.be       0494/70.78.82