Jongknapenkalender

Allerliefste jongknapen

Hier vinden jullie de nieuwe jongknapenkalender terug. Zo zijn jullie op de hoogte! Wij hopen dat jullie telkens talrijk aanwezig zullen zijn, zodat we er samen superfijne KSA-namiddagen van kunnen maken. De leiding kijkt ernaar uit!

 Als jullie nog vragen hebben, aarzel dan niet om ons te contacteren.

Lotte Van Lierde 0487/46.62.96 lotte@ksageraardsbergen.be
Soetkin Van Lierde 0493/06.56.65 soetkin@ksageraardsbergen.be
Melissa Matthys 0495/19.51.03 melissa@ksageraardsbergen.be
Morgane Ceulebroeck  0495/20.03.76 morgane@ksageraardsbergen.be
Robin De Gallan  0499/11.10.25 robin@ksageraardsbergen.be
Sebastiaan De Bruyne 0492/67.75.28 sebastiaan@ksageraardsbergen.be