Jongknapenkalender

Dag liefste Jongknapen,

De lente is net het land is en dat betekent dat er nog een heleboel vergaderingen gepland staan tot de zomer begint! Hieronder staat een overzichtje met alle data waarop jullie meer dan welkom zijn!

Zondag 26 mei
Yessss! Vandaag kan je je weer uitleven op de KSA! Deze vergadering wil je zeker en vast niet missen!

Zondag 2 juni
Psssttt … Ik heb gehoord dat de leiding weer een kei tof spel voor jullie klaar heeft!
Maar niet doorvertellen hé!

Zondag 9 juni
Geef me een K, geef me een S, geef me een A. Jawel jongens en meisjes, vandaag is het KSA!

Zondag 16 juni
Jawel, het is zeker en vast KSA! De zomer is nabij en dat vieren we met een mega cool spel!

Zondag 23 juni
Deze vergadering belooft een echte knaller te worden, jij komt toch ook?
Wat vraag ik zelf, natuurlijk kom jij ook want jij bent een echte Jongknaap!

Zondag 30 juni
Geen paniek hoor, jullie hoeven ons niet te missen want morgen vertrekken jullie met ons en vele anderen op klein kamp! Tot morgen!!

1 juli – 7 juli
EINDELIJK!! KLEIN KAMPPP
Dit wordt weliswaar de beste periode van heel de vakantie! Wees er zeker bij, want het wordt onvergetelijk! 😉

Zondag 14 juli
Allen welkom om 14h in de Atembekeweg 2A te Onkerzele!

Zondag 21 juli
Vakantie? Niet voor de KSA want wij verwachten hoog bezoek van vele Jongknapen!

Zondag 28 juli
Omdat het op deze dag de laatste keer KSA is, gaan we naar Walibi! Joehoe!
Jullie ouders hebben hierover al een mailtje gehad. Hopelijk kunnen jullie mee.

——————————————————————————————————

Voilà, nu weten jullie weer wat te doen de komende zondagen, namelijk naar de KSA komen natuurlijk! Hopelijk ben je er vaak bij!

Als jullie nog vragen hebben, aarzel dan niet om ons te contacteren.

Groetjes de jongknapenleiding,
Megan, Catho, Soetkin, Ines, Joren en Siebren

Megan     0497/94.99.78        megan@ksageraardsbergen.be

Catho       0476/96.25.32        catho@ksageraardsbergen.be

Soetkin    0493/06.56.65        soetkin@ksageraardsbergen.be

Ines           0486/79.67.37        ines@ksageraardsbergen.be

Joren        0473/22.25.74        joren@ksageraardsbergen.be

Siebren    0493/11.66.12        siebren@ksageraardsbergen.be