Sloeberleiding

Wist je dat de sloeberleiding …
  • Wist je dat de sloeberleiding met 4 meisjes en 2 jongens zijn?
  • Wist je dat de sloeberleiding hun leeftijden samen 111 jaar telt?
  • Wist je dat de sloeberleiding maar 1 blonde telt namelijk Charlotte en dat de rest allemaal bruin haar heeft?
  • Wist je dat er 2 van de sloeberleiding niet in de fanfare zitten (Dries en Robin).
  • Wist je dat iedereen van de sloeberleiding nog studeert?
  • Wist je dat de helft van de sloeberleiding broers of zussen heeft in de KSA?
  • Wist je dat wij dit jaar ongeveer 54 sloebers onder onze vleugels nemen?
  • Wist je dat Robin P. ons groentje is?
  • Wist je dat Dries de handige harry is van de KSA?
  • Wist je dat Melissa instaat voor een inschrijving groot of klein?
  • Wist je dat Linde op de kinderboerderij werkt?
  • Wist je dat Lotte aan haar laatste jaar kleuteronderwijs begint?
  • Wist je dat Charlotte de jongste is van de drieling?
  • Wist je dat wij er allemaal veel zin in hebben in het leuke jaar?!

Wij kijken alvast uit naar jullie komst op de zondagse vergaderingen!!

 

Contactgegevens:

  • Lotte Van Lierde              Lotte@ksageraardsbergen.be             0487/46.62.96
  • Linde De Rop                  Linde@ksageraardsbergen.be            0471/36.95.70
  • Melissa Matthys              Melissa@ksageraardsbergen.be         0495/19.51.03
  • Dries Favyts                    Dries@ksageraardsbergen.be             0491/91.28.32
  • Robin Peeters                 Robinp@ksageraardsbergen.be           0491/63.91.95
  • Charlotte De Bruyne        Charlotte@ksageraardsbergen.be       0494/70.78.82