Leeuwkesleiding

Liefste Leeuwkes, dit jaar staan we met 6 voor jullie klaar om jullie elke zondag te laten spelen, knutselen, amuseren en ravotten. We stellen ons hieronder even kort voor van oud naar jong.

Ik ben Marthe en start ondertussen mijn 6de jaar als leiding waarvan 3 bij de Leeuwkes. Je kan me dus de ‘bomma’ van de groep noemen. Ik ben zelfs onze oudste leidster binnen de KSA met een leeftijd van 22! Verder ben ik heel creatief en bak ik al eens graag een lekkere taart of cake. Ik studeer en werk tegelijkertijd!

Ik ben Maartje, 21 jaar. Het is ondertussen al mijn vijfde leidingsjaar en ik kijk ernaar uit om mij samen met de Leeuwkes elke zondag te amuseren. Ik speel ook al een tijdje mee in de fanfare van onze KSA. Je kan me door de week terugvinden in Gent, waar ik Politieke Wetenschappen studeer. Samen met mijn medeleiding geniet ik al eens graag “van ’t schoon leven”.

Ik ben Tim en ik ben eigenlijk echt al een oude rakker, het is al mijn 5de jaar in de leiding net zoals Maartje dus. Ik ben 21 jaar oud en studeer logopedie aan de Arteveldehogeschool in Gent en doe dit met veel plezier! Ik kijk heel hard uit naar een jaar vol plezier met jullie, hopelijk jullie ook!

Ik ben Celien en ik begin nu aan mijn 3de jaar leiding. Ik ben 19 jaar jong en ik ga in Gent naar school waar ik mijn eerste jaar orthopedagogie ga studeren. Verder ben ik een zotte doos die heel graag spelletjes speelt.

Ik ben Robin en ben dit jaar voor het tweede jaar leiding. Vorig jaar stond ik bij de Jongknapen maar nu dus bij de Leeuwkes. Ik studeer veiligheidsberoepen in het KA van Geraardsbergen. Voor de nieuwsgierigen onder ons: ik heb ook een zus die in de leiding staat: Yasmine!

En ik ben Matthias en voor mij is het mijn eerste jaar in de leiding. Dit jaar wordt het mijn 8ste jaar in de fanfare van onze KSA, hier speel ik al die tijd al op de trommel! Ik studeer humane wetenschappen in het Sint-Catharinacollege in Geraardsbergen.


CONTACTGEGEVENS (naam – mailadres – telefoon):

Marthe Van Lierde – marthe@ksageraardsbergen.be – 0487 26 98 83

Maartje Du Pont – maartje@ksageraardsbergen.be – 0474 11 75 83

Celien Waegneer – celien@ksageraardsbergen.be – 0478 59 89 70

Tim Holderbeke – tim@ksageraardsbergen.be – 0493 52 26 82

Robin De Gallan – robin@ksageraardsbergen.be – 0499 11 10 25

Matthias Borremans – matthias@ksageraardsbergen.be – 0468 18 27 66